Z okazji rocznicy Wyzwolenia Kołobrzegu został przeprowadzony Quiz wiedzy o naszym mieście w grupie Motylki. Specjalnie na ten dzień dzieci przebrały się w stroje marynarskie. Starszaki zostały podzielone na trzy drużyny, z których każda miała do wykonania zadania dotyczące naszej miejscowości. Przedszkolaki odpowiadały na pytania o Kołobrzegu i określały, które zdanie jest prawdziwe a które fałszywe.

Dzieci rozwiązywały zagadki o zabytkach naszego miasta, układały puzzle oraz rozsypankę wyrazową. Wszystkie drużyny poradziły sobie bardzo dobrze z zadaniami. Dzięki udziałowi w quizie dzieci utrwaliły swoją wiedzę o naszej małej ojczyźnie, a także nauczyły się zdrowej rywalizacji podczas zadań.