Dzieci z grupy "Żabki" wybrały się do Banku Santander w celu poznania zawodu bankiera. Dzieci wysłuchały ciekawostek dotyczących pieniędzy i funkcjonowania banku. Dowiedziały się dlaczego, gdzie i w jaki sposób przechowuje się pieniądze oraz jak je oszczędzać.

Przedszkolaki z zaciekawieniem zwiedzały pomieszczenia znajdujące się w placówce. Dzieci poznały również urządzenia przydatne w pracy bankiera m.in.: maszynki do przeliczania banknotów. Po bardzo ciekawej i interesującej wizycie dzieci udały się do przedszkola bogatsze o zdobytą wiedzę i nowe doświadczenia. Serdecznie dziękujemy Pracownikom Banku Santander: Pani Dyrektor Oddziału Małgorzacie Swastek-Poradowskiej oraz Panu Łukaszowi Kmiecikowi za umożliwienie wizyty ciekawe zajęcia, przekazaną wiedzę i niespodzianki dla dzieci.