"Małe radości i drobne gesty życzliwości są najpiękniejszymi iskierkami naszej codzienności!" 21 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Jego celem jest uwrażliwienie ludzi na wzajemną życzliwość, wzbudzenie w nich pozytywnych emocji. W tym dniu świętowało całe nasze przedszkole. Rozmawialiśmy o tym, jak okazywać sobie nawzajem dobroć, koleżeństwo i uprzejmość, a także kulturalnie odnosić się do rówieśników i dorosłych, obdarowywaliśmy się uśmiechami, niespodziankami, uczestniczyliśmy w integracyjnych zabawach koleżeńskich.

Dzień Życzliwości i Pozdrowień to wspaniały moment by przypomnieć sobie, ile w naszych codziennych relacjach znaczą proste słowa: proszę, dziękuję, przepraszam, dzień dobry, miłego dnia, dobrze, że tu jesteś, a także jak cudowną i ciepłą atmosferę wprowadza serdeczny uśmiech na twarzy.