W naszej grupie "Dzień Dyni" obchodziliśmy we wtorek 31 października. Przez cały miesiąc dzieci przynosiły dynie. "Dzień Dyni" pozwolił dzieciom poznać wielką różnorodność dyń i wzbogacił wiedzę na ich temat. Dowiedziały się, że dynia jest bardzo zdrowym warzywem.

Miały okazję przekonać się jak smakuje zupa dyniowa, którą przygotowały dla nas panie kucharki. "Pszczółki" wzięły udział w licznych zabawach z udziałem dyni: klasyfikowania dyń wg wielkości, koloru i kształtu, przeliczania dyń, muzyczno - ruchowych oraz zajęciach plastycznych. W tym dniu zostały ogłoszone wyniki konkursu na najśmieszniejszą dynię. Dzieci otrzymały dyplomy oraz nagrody .Ten dzień przyniósł dzieciom wiele niezapomnianych wrażeń.