Nasze przedszkole w dniach 23- 29.09.2023r dołączyło do akcji sportowej zorganizowanej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. W ramach realizacji programu nasze przedszkolaki każdego dnia aktywnie uczestniczyły w zabawach ruchowych, zawodach sportowych, grach zespołowych oraz zabawach taneczno - ruchowych. Wszystko po to, by zachęcić je do ruchu już od najmłodszych lat. W ten sposób promowaliśmy zdrowy styl życia i wyrabialiśmy dobre nawyki.

• W pierwszym dniu dzieci uczestniczyły w zabawach z wykorzystaniem chusty animacyjnej.
  • W drugim dniu odegrane zostały międzygrupowe rozgrywki piłki nożnej 5-6latków.
  • W trzecim dniu przedszkolaki wzięły udział w zawodach sportowych.
  • W czwartym dniu dzieci aktywnie spędziły czas z wykorzystaniem dywanu interaktywnego oraz tablicy interaktywnej.
  • Piąty dzień nasze zuchy rozpoczęły od zabaw taneczno - ruchowych na tarasie przedszkolnym, a następnym zadaniem było pokonanie (przejście?) toru przeszkód( z elementami przeskoku, równowagi?).