W dniu 20 czerwca grupa Tygrysków i Żabek udała się na wycieczkę do „Zagrody Alpak” znajdującej się w Charzynie. Tego dnia dzieci miały okazję poznać te cudowne zwierzęta. Dowiedzieliśmy się skąd one do nas przybyły i w jakim celu ludzie je hodują. Wiemy już, że Alpaki to bardzo pożyteczne zwierzęta. Dostarczają nam nie tylko wełny, ale też mnóstwo pozytywnych doznań. Przedszkolaki bardzo chętnie i z ogromnym zaangażowaniem karmiły wszystkie zwierzęta znajdujące się na ranczo: alpaki, konie, owce i barany.

Głównym celem wycieczki było obcowanie z przyrodą ożywioną i wspólne spędzanie czasu podczas wspólnej zabawy i grillowaniu. Wykonaliśmy pracę plastyczną każde dziecko narysowało swoją alpakę.

GRUPA ŻABKI

GRUPA TYGRYSKI