93 wizyt PostHeaderIcon Zajęcia otwarte w „Pszczółkach”

27 listopada w grupie Pszczółek odbyły się zajęcia otwarte z rodzicami. Dzieci, przebrane w piękne marynarskie stroje, zaprezentowały część artystyczną. Zaśpiewały wspólnie przed rodzicami dwie piosenki: „Jesteśmy Polką i Polakiem” oraz „Polsko nasza” oraz wyrecytowały wierszyk: „Znak”. Pszczoły bardzo dobrze czuły się w roli występujących na scenie, dostały gromkie brawa. Następnie dzieci zatańczyły w parach do utworu: „Wiewióreczka mała”, a drugi raz powtórzyły taniec wraz z rodzicami. Sprawiło to dużo frajdy dzieciom, jak i rodzicom J. Po części artystycznej nastąpiła część plastyczna gdzie wszyscy wspólnie wykonywali wcześniej przygotowane przez dzieci, ozdoby choinkowe z masy solnej. Dziękujemy rodzicom za wspólnie spędzony czas.