32 wizyt PostHeaderIcon Dzień Babci i Dzień Dziadka w grupie „Motylki”

W naszym przedszkolu co roku są organizowane uroczystości okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Na tą okazję dzieci z grupy ‘Motylki” zaprosiły do przedszkola swoje kochane babcie i dziadków. Przedszkolaki przygotowały dla nich specjalny program artystyczny,  recytowały wiersze, śpiewały piosenki , tańczyły, a nawet zaprezentowały krótkie przedstawienie teatralne… Niejednej babci i dziadkowi, łezka kręciła się w oku. To były wspaniałe chwile pełne uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania… Następnie  dzieci wręczyły swoim gościom  ręcznie wykonane upominki. Uroczystość zakończyliśmy wspólną gościną przy stole,  zastawionym poczęstunkiem  przygotowanym przez rodziców.