Obchody Dnia Dziecka w naszym przedszkolu - dzień 1

Dzień dziecka to bez wątpienia jeden z tych najszczęśliwszych dni, na które czekają zarówno maluszki jak i starszaki. W naszym przedszkolu już tradycją jest, że świętujemy nie tylko jeden dzień, ale cały tydzień!

W poniedziałek dzięki sprzyjającej aurze pogodowej, nasze przedszkolaki mogły do woli szaleć na ogromnej zjeżdżalni - Spanch Boba. Radości i szaleństw zadowolonych dzieci, nie było widać końca!

Obchody Dnia Dziecka w naszym przedszkolu - dzień 2

We wtorek z samego rana wszystkie grupy wraz ze swoimi Paniami wybrały się do kawiarni „Plotka” na pyszne lody. Po powrocie na dzieci czekały wesołe Klauny, z którymi przedszkolaki wybawiły się przy tanecznych rytmach! Na zakończenie czekała na dzieci jeszcze jedna niespodzianka – dostawa pizzy do przedszkola!

Obchody Dnia Dziecka w naszym przedszkolu - dzień 3

Kolejny dzień przedszkolaki spędziły na sportowo – żeby spalić kalorię z dnia poprzedniego. Wszystkie dzieci aktywnie uczestniczyły w rozmaitych konkurencjach i zabawach ruchowych. Na zakończenie rozgrywek dzieci otrzymały słodką niespodziankę...