W przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań podczas pracy z dzieckiem, wszelkiej pomocy udzielają aktualnie pracujący nauczyciele pod następującymi adresami mailowymi:

Renata Pasieka – r.pasieka@pm1kg.pl

Agnieszka Korkuć – a.korkuc@pm1kg.pl

Anna Szajewska – a.szajewska@pm1kg.pl

Dorota Gębala – d.gebala@pm1kg.pl

Ewelina Walkowiak – e.walkowiak@pm1kg.pl

Karolina Rdzanek-Gębala – k.rdzanek-gebala@pm1kg.pl

Magdalena Misiak – m.misiak@pm1kg.pl

Ewa Niezgoda – e.niezgoda@pm1kg.pl

Marta Ponikiewska – martaponikiewska@gmail.com

Magdalena Subocz – m.subocz@pm1kg.pl

Karolina Gwiazda – k.gwiazda@pm1kg.pl

Marta Piasecka – m.piasecka@pm1kg.pl

Anna Sokołowska – a.sokolowska@pm1kg.pl

Małgorzata Kukiełczyńska – m.kukielczynska@pm1kg.pl

Beata Lebiedź – b.lebiedz@pm1kg.pl

Magdalena Lech – m.lech@pm1kg.pl

Alicja Mróz – a.mroz@pm1kg.pl

Aleksandra Małota – a.malota@pm1kg.pl

 

Konsultacje w formie mailowej z rodzicami odbywają się w każdą środę od godziny 10 do 13.