354 wizyt PostHeaderIcon Wycieczka autokarowa Misiów do Pomeranii – „Spotkanie z Mikołajem”

Misie wybrały się na pierwszą wycieczkę autokarową z grupą. Był to niezwykły wyjazd do Parku Rozrywki „Pomerania” w Pyszce. Celem wyjazdu było spotkanie ze świętym Mikołajem. Zanim jednak pojawił się długo wyczekiwany gość, na dzieci czekało mnóstwo atrakcji. Było to m.in.: wysłanie listu do Mikołaja, pożegnanie złych uczynków, własnoręczne dekorowanie bombek choinkowych oraz figurek ceramicznych. Po warsztatach plastycznych wszystkie dzieci mogły skorzystać z sali zabaw, gdzie miały do dyspozycji: zjeżdżalnie, trampoliny, baseny z piłeczkami i labirynty. Na zakończenie wizyty wykonaliśmy pamiątkowe zdjęcie ze świętym Mikołajem. Wycieczka się bardzo udała, a my wróciliśmy do przedszkola bardzo szczęśliwi i troszkę zmęczeni.

Dziękujemy Rodzicom, którzy spędzili z nami ten cudowny czas oraz za zaangażowanie i pomoc w opiece nad dziećmi.