94 wizyt PostHeaderIcon Dzień Pluszowego Misia

25 listopada w naszym przedszkolu królował pluszowy miś. Przedszkolaki w wyjątkowo uroczysty sposób świętowały Dzień Pluszowego Misia, bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś”.

Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija. W przedszkolu, jak co roku, święto pluszowego misia jest obchodzone bardzo szczególnie. Tego dnia każde dziecko przynosi do przedszkola swojego najmilszego misia.
W tym roku naszą uroczystość zaczęliśmy od przywitania wszystkich przedszkolaków i ich misiów, następnie bawiliśmy się przy misiowych przebojach, dzieci z poszczególnych grup złożyły misiowi życzenia oraz pomogły w rozpakowaniu prezentu. Jak na urodzinach przystało, był też pyszny tort.
Przedszkolaki próbowały ulubionego smakołyka misia – słodkiego miodu. Z cała pewnością był to niezapomniany dzień.