125 wizyt PostHeaderIcon Jesienne porządki w ogrodzie przedszkolnym – MISIE i ŻABKI

W czasie jednego z pobytów w ogrodzie przedszkolnym„Misie” i „Żabki” miały okazję obserwować spadające liście z drzew.Cały teren przedszkolny pokryty był barwnymi, jesiennymi liśćmi, dlatego dzieci postanowiły wziąć udział w porządkowaniu swojego ogrodu. Przedszkolaki ochoczo zabrały się za prace: grabiły i zbierały liście. Zadanie to wywołało w dzieciach duże zaangażowanie i wiele radości. Na koniec obie grupy urządziły sobie zabawę, obsypując się nawzajem liśćmi, których wciąż przybywało.

Poprzez grabienie jesiennych liści przedszkolaki rozbudziły w sobie potrzebę dbania o najbliższe otoczenie oraz wzbogaciły wiedzę o otaczającym środowisku przyrodniczym.

GRUPA MISIE:

GRUPA ŻABKI: