74 wizyt PostHeaderIcon Motylki Quiz wiedzy o bezpieczeństwie – „Zawsze Bezpieczni”

Dnia 25 września odbył się Quiz w wiedzy o bezpieczeństwie –Zawsze Bezpieczni, organizowany przez Przedszkole Miejskie nr 7 w Hali  Milenium. Zabawa polegała na utrwaleniu i przypomnieniu zasad bezpieczeństwa w domu, na podwórku oraz na ulicy. W tym wydarzeniu brały udział dzieci z przedszkoli miejskich. Nasze przedszkole reprezentowali przedstawiciele dzieci 6 – letnich z grupy MOTYLKI. Przedszkolaki wykazały się dużą wiedzą na temat bezpiecznego zachowania się na drodze, podczas zabaw, bezpiecznego korzystania ze środków transportu oraz właściwego zachowania się w sytuacjach zagrożenia, również w zakresie znajomości telefonów alarmowych. Umiejętności przedszkolaków oceniali sympatyczni panowie policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu. Wszyscy uczestnicy quizu wykazali się wiedza na temat bezpieczeństwa i otrzymali dyplomy i upominki.