229 wizyt PostHeaderIcon Rodzice czytają dzieciom w „Misiach”

Nie do przecenienia jest rola, jaką  w wychowaniu i rozwoju człowieka i to już od najmłodszych lat,  odgrywa kontakt z książką, rozwijając wrażliwość i wpływając na rozwój intelektualny młodego słuchacza i czytelnika. Rozumiejąc to i doceniając – w naszej grupie czytano codziennie dzieciom książeczki w ramach Ogólnopolskiej Kampanii „Cała Polska czyta dzieciom”. Do akcji chętnie włączyli się również rodzice, którzy współorganizowali zajęcia, czytając najpiękniejsze dziecięce opowieści dla przedszkolaków. Dzieci były bardzo zainteresowane przybyłymi gośćmi oraz szczęśliwe, że ich najbliżsi mogą być razem z nimi w przedszkolu. Było to dla nich bardzo przyjemne doświadczenie.

Serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy czytali dzieciom bajki w przedszkolu: mamie Amelki, Olka, Hani, Małgosi, Kornelii, Michalinki. W przyszłym roku szkolnym zachęcamy kolejnych rodziców do udziału w akcji.