39 wizyt PostHeaderIcon Marynarze w Szkole Podstawowej nr 1

Dla sporej części przedszkolaków ten rok szkolny jest ich ostatnim rokiem w przedszkolu. Przed nimi nowe wyzwanie – nauka w szkole. Aby lepiej przygotować dzieci do startu w tę szkolną rzeczywistość, w czwartek 7 marca br. przedszkolaki z grupy Marynarze odwiedziły Szkołę Podstawową nr 1. Celem wizyty było bliższe poznanie szkoły. Dzieci miały możliwość wzięcia udziału w zajęciach dydaktycznych, zapoznały się z wyglądem sali lekcyjnej, zwiedziły świetlicę, stołówkę, salę gimnastyczną. Podczas wizyty na świetlicy szkolnej odbyły się wspólne zabawy ruchowe, edukacyjne dzieci  na „Magicznym dywanie” . W trakcie zabawy panowała miła, serdeczna i wesoła atmosfera. Marynarze obiecali uczniom – swoim starszym kolegę , że wkrótce ich jeszcze raz odwiedzą.