26 wizyt PostHeaderIcon Pasowanie na przedszkolaka w grupie „Misie”

28 listopada każdy Maluszek został pasowany na prawdziwego przedszkolaka. Był to pierwszy tak poważny występ dla rodziców. Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości,następnie dzieci zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, taneczne i wokalne, dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie pani dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia, każde dziecko otrzymało dyplom. Na zakończenie przedszkolaki zostały zaproszone na słodki poczęstunek – pyszny torcik.